Uwaga metamorfozy są robione tylko dwa razy w tygodniu i dodawane na bloga. W weekendy nie robie żadnych metamorfoz. Będą one robione tylko obserwatorom bloga.
MEtamorfoza składa się z metamorfozy Me doll i ubrania.Na razie metamorfozy są darmowe.
niedziela, 5 grudnia 2010
STYLIZACJA
zrobiłam stylizacje mojej doll co o niej sądzicie? Coś mam nie tak z bloggerem więc obrazek dodam w linku
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz